Půjčovna obytných vozů Praha

Snem snad každého cestovatele je objevování neznámých míst bez omezení, přitom se přemisťovat z místa na místo pohodlně a bezpečně. Právě cestovatelskou svobodu, bezpečí a komfort vám poskytnou obytné vozy nebo třeba obytné karavany. Zakoupení takových vozidel není úplně levnou záležitostí, ale zcela dostupné a jednodušší řešení vám může nabídnout naše půjčovna obytných aut. 

Půjčovna obytných vozů – nadstandardní péče o klienty

Naše půjčovna obytných vozů Karavany Praha nabízí výhradně kvalitní a nové obytné vozy a karavany. Naše karavany jsou plně havarijně pojištěny, proto se můžete zcela bez obav vydat na svou cestu. Protože je pro nás bezpečnost a spokojenost našich klientů na prvním místě, poskytujeme nadstandardní a pravidelnou péči klientům, technickému stavu vozidel a vybavení interiéru. Důkladná péče o vozidla rovněž zahrnuje pravidelnou dezinfekci interiéru vozidel. Samozřejmostí je rychlé vyřízení rezervací a objednávek. Proto pronájem obytných vozů nebo pronájem karavanu prostřednictvím naší společnosti je potěšením. Neváhejte a přesvědčte se, jaké výhody vám poskytne půjčovna obytných aut.

Půjčovna obytných vozů – vybavení

Máte rádi mobilitu, svobodu a soukromí? Půjčení karavanu nebo obytného vozu bude pro vás určitě to pravé. Nejen to! Na cestu se můžete vydat v kterémkoliv ročním období. Ať je to v zimě si zalyžovat na hory, nebo v létě k moři. Naše vozy jsou uzpůsobeny do každého počasí, ať je právě zima nebo léto. Stačí už jen vybrat cíl a vyrazit na cestu! Půjčovna obytných vozů vám splní dávný sen.

Půjčovna karavanů – nabídka

Naše půjčovna karavanů má dlouholetou zkušenost a je jedničkou v oboru. Věříme, že si z naší nabídky vybere i ten nejnáročnější klient. Navíc fungujeme také jako půjčovna obytných vozů.

Zájemcům o půjčení karavanu připomínáme, že nabízíme i celou řadu příslušenství zcela zdarma. Jedná se o následující vybavení:

  • plynový gril
  • kempingový nábytek
  • ložní prádlo, vč. ručníků
  • kávovar Nespresso
  • nosič pro 4 kola

Tím naše nabídka příslušenství nekončí. V případě zájmu vám za příplatek také můžeme zajistit následující vybavení, které umocní vaše zážitky na cestách:

  • horské kolo
  • paddleboard
  • skútr Vespa 50

Půjčovna obytných karavanů – cena

sezona A12.6. – 27.8. minimálně 7 dní4290 Kč / den
sezona B1.1 – 11.3. / 1.5. – 11.6. / 28.8. – 5.10.minimálně 3 dny3990 Kč / den
sezona Cvšechny ostatní termínyminimálně 3 dny2990 Kč / den
Při nájmu na méně než 7 dní se hradí servisní poplatek 1500 Kč
Domácí mazlíčci nejsou povoleni

Půjčovna obytných vozů – kam vyrazit na dovolenou?

S obytným vozem nebo karavanem jsou vaše možnosti vyrazit na cesty téměř neomezené. Tento způsob cestování vám poskytuje obrovskou svobodu a záleží jen na vás, kam se vypravíte. Důležité je, aby půjčovna obytných aut, byla ta správná. Také si nemusíte lámat hlavu obvyklou starostí každého cestovatele – kam složit hlavu, kde přenocovat. S obytnými vozy a karavany máte záruku maximálního pohodlí a soukromí. Pozitivní je i fakt, že třeba i kempy pro karavany již nejsou žádnou vzácností. Ani parkování karavanu vám nemusí přidělávat vrásky. Možností s rozvojem tohoto stále oblíbenějšího způsobu cestování je čím dál více. Ta správná půjčovna obytných vozů vám dá cenné rady na cestu, abyste si dovolenou maximálně užili.