Půjčovna karavanů – trendy

Způsoby trávení volného času a cestování se neustále mění a vyvíjí, nároky cestovatelů se zvyšují. Čím dál oblíbenější se v poslední době stává, že klienti se vydávají na cesty za dobrodružstvím a poznáním atraktivních míst s obytnými karavany. Stejnou pozornost si získávají také obytné vozy.  

Takový způsob cestování poskytuje každému téměř neomezený pocit svobody. Cestovatelé si mohou naplánovat svou vlastní cestu dle libosti, své plány může jakkoliv během cesty upravovat dle situace, ale zároveň má zajištěný veškerý komfort, který Vám poskytne naše půjčovna karavanů Praha.

Vše potřebné mají na dosah ruky. Není potřeba řešit obvyklou otázku dobrodružných cestovatelů – kam složit hlavu. 

Půjčovna karavanů – profesionální přístup

Pořízení takových vozidel může být poměrně nákladné. Existuje řešení pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí podstoupit takovou investici. Proto naše zavedená společnost Karavany Praha vychází vstříc i těm nejnáročnějším klientům, kteří jdou s dobou a funguje jako půjčovna karavanů.  

V naší nabídce máme samozřejmě kvalitní nové karavany.  Samotné cestování tímto způsobem v dnešní době je velkou radostí, neboť samotné půjčení karavanu je zcela jednoduché a rychlé. 

Nejen v České republice, ale i v zahraničí existuje neustále se rozšiřující zázemí s kempy pro karavany nebo místa uzpůsobena pro parkování karavanu

Půjčovna karavanů – pohodlí na cestách

Moderní a pohodlný způsob trávení dovolené s našimi karavany a obytnými auty si můžete užít na maximum a bez zbytečných starostí, neboť karavany, kterými disponuje naše půjčovna karavanů Praha, jsou plně havarijně pojištěny. 

Na cestu se tak můžete vydat v klidu a bez zbytečných komplikací a obav. Další velká výhoda, které mohou naši klienti využít, spočívá v tom, že karavany jsou uzpůsobeny jak pro provoz v letním, tak i zimním období. Jsou univerzálně vybaveny pro celoroční provoz a nemusíte se proto při plánování dovolené nijak omezovat v závislosti na ročním období. Připomínáme, že většina příslušenství je poskytována zdarma.

Půjčovna karavanů – bezpečnost na prvním místě

Bezpečnost našich klientů je pro nás prioritou, proto dbáme na mimořádnou péči technickému stavu vozidel a vybavení interiérů, která mj. zahrnuje i pravidelnou dezinfekci. 

Nadstandardní a pravidelná péče o naše klienty je samozřejmostí. Věnujeme maximální pozornost rychlému vyřízení rezervací a objednávek.  

Půjčovna karavanů – nabídka

Veškeré bližší podrobnosti ohledně aktuální a bezkonkurenční nabídky karavanů vám poskytneme přímo v naši půjčovně karavanů.  

Půjčovna karavanů – nabízené příslušenství:

Níže naleznete veškeré potřebné informace pro pronájem karavanů a pro pronájem obytných vozu:

Společně se zapůjčením našich karavanů nabízíme bezplatné zapůjčení následujícího příslušenství:

  • plynový gril
  • kempingový nábytek
  • ložní prádlo, vč. ručníků
  • kávovar Nespresso
  • nosič pro 4 kola

Za příplatek nabízíme našim klientům následující příslušenství, které ještě více zpříjemní vaši dovolenou:

  • horské kolo
  • paddleboard
  • skútr Vespa 50

Půjčovna karavanů – cena

Naše půjčovna obytných vozů vám nabízí bezkonkurenční ceny

sezona A12.6. – 27.8. minimálně 7 dní4290 Kč / den
sezona B1.1 – 11.3. / 1.5. – 11.6. / 28.8. – 5.10.minimálně 3 dny3990 Kč / den
sezona Cvšechny ostatní termínyminimálně 3 dny2990 Kč / den
Při nájmu na méně než 7 dní se hradí servisní poplatek 1500 Kč
Domácí mazlíčci nejsou povoleni