Současná specifická doba mění naše nároky a představy o tom, jak cestovat a trávit dovolenou. Řada klientů se odklání od cestování letadlem, autobusem nebo vlakem a volí možnost cestovat individuálně, ale přitom se nevzdává komfortu. Pro ty z vás, co chtějí cestovat s rodinou nebo skupinou přátel moderním způsobem, doporučujeme půjčení karavanu. Věříme, že si tento způsob cestování jistě oblíbíte. Proto neváhejte a vyžádejte si informace a nabídku, které vám poskytne půjčovna karavanů.

Půjčení karavanu Praha

Naše půjčovna, která se nachází v Praze, poskytuje svým klientům špičkové služby a půjčení karavanu je prvním krokem k jedinečné dovolené. Můžete se spolehnout, že nabízíme pouze kvalitní nové karavany obytné. Samozřejmostí také je, že naše karavany jsou plně havarijně pojištěny, proto si na cestách nemusíte dělat žádné starosti. Dovolenou si tak můžete užít na 100 %. 

Ať se rozhodnete vyrazit na letní nebo zimní dovolenou půjčení karavanu od nás vám dává záruku, že získáte potřebnou výbavu. Naše karavany jsou uzpůsobeny jak pro léto, tak pro využití v zimním období. Navíc důsledně dbáme na technický stav vozidla a vybavení interiéru, včetně pravidelné dezinfekce interiéru..

Našim klientům poskytujeme nadstandardní a pravidelnou péči. Zajišťujeme rychlé vyřízení rezervací a objednávek. Díky naší společnosti je pronájem karavanu úplná hračka.

Půjčení karavanu – nabídka

Jistě vás překvapí, že půjčení karavanu je cenově dostupné a nezruinuje váš rozpočet. V nabídce naší společnosti nechybí ani obytné vozy

Půjčení karavanu – cena

sezona A12.6. – 27.8. minimálně 7 dní4290 Kč / den
sezona B1.1 – 11.3. / 1.5. – 11.6. / 28.8. – 5.10.minimálně 3 dny3990 Kč / den
sezona Cvšechny ostatní termínyminimálně 3 dny2990 Kč / den
Při nájmu na méně než 7 dní se hradí servisní poplatek 1500 Kč
Domácí mazlíčci nejsou povoleni

Půjčení karavanu – příslušenství

Jistě vás potěší, že většinu příslušenství poskytujeme zdarma. Bezplatně vám zapůjčíme následující příslušenství:

  • plynový gril
  • kempingový nábytek
  • ložní prádlo, vč. ručníků
  • kávovar Nespresso
  • nosič pro 4 kola

V případě zájmu vám můžeme za příplatek nabídnout také  následující příslušenství, které ještě více zpříjemní vaši dovolenou:

  • horské kolo
  • paddleboard
  • skútr Vespa 50

Klienti, kteří preferují pronájem obytných vozů u nás nepřijdou zkrátka. Naše půjčovna obytných vozů poskytne veškeré potřebné informace a nabídku šitou na míru, která jistě vyhoví každému cestovateli. Obytné vozy poskytují kombinaci dobrodružství cestování a pohodlí. 

Půjčení karavanů – zázemí

Neustále rostoucí oblíbenosti cestování s karavany a obytnými vozy klade nároky také na zázemí potřebné pro plné využití těchto moderních cestovních prostředků. Dobrou zprávou je, že se úspěšně rozvíjí i nabídka zázemí. Proto kempy pro karavany již nejsou žádnou vzácností. Jejich počet neustále roste. Ani parkování karavanu již není komplikované jako dříve. Řada měst a atraktivních turistických míst vychází vstříc je vybavena potřebným zázemím pro tento způsob cestování. Neváhejte a přesvědčte se. Půjčení karavanů vám otevře nové možnosti cestování.