Pronájem obytného vozu – moderní způsob cestování

Individuální způsob cestování má své nesporné výhody. Cestovat individuálně a s maximálním komfortem je přáním každého cestovatele. Této výhody si může užít každý správný cestovatel, aniž by musel utratit vysoké finanční částky. Obytné vozy tyto předpoklady moderního a pohodlného způsobu cestování zcela splňují. Vyzkoušejte pronájem obytného vozu. Jistě budete nadšeni. Podobnou oblibu si získávají u cestovatelů také obytné karavany.

Pronájem obytného vozu Praha

Naše společnost Karavany Praha funguje na trhu řadu let a pronájem obytných vozů je naše parketa! Garantujeme rychlé vyřízení rezervací a obdržených objednávek. Proto se na nás můžete s důvěrou obrátit ohledně půjčení karavanu nebo obytného vozu, rádi vám poradíme. Nabízíme kvalitní nové obytné vozy a karavany. Všechny naše vozidla jsou plně havarijně pojištěna. Můžete se tak vydat na cestu bez zbytečných obav. Navíc pronájem obytného vozu není nic složitého. 

Pronájem obytných vozů – špičkové služby

Naše půjčovna karavanů a obytných vozů poskytuje nadstandardní a pravidelnou péči nejen o klienty, ale dbá na technický stav vozidel a vybavení interiérů, vč. pravidelné dezinfekce interiérů. Bezpečnost a spokojenost našich klientů je vždy u nás na prvním místě. Pronájem obytného vozu je bez rizika.

Pronájem obytných vozů – celoroční provoz

Pronájem karavanu u nás můžete uskutečnit v kteroukoliv roční dobu a nezaskočí vás ani zima. Poskytujeme zimní výbavu. Naše karavany jsou uzpůsobeny jak pro provoz v letním období, tak i v zimních měsících. Můžete tak bez obav vyrazit v zimě do hor lyžovat, nebo třeba v létě na pláž.  Půjčovna obytných vozů, kterou naše společnost provozuje, má širokou nabídku vozů, která uspokojí i ty nejnáročnější klienty, co se rozhodnou pro pronájem obytných vozů.

Pronájem obytného vozu a karavanu – nabídka

Seznamte se s naší atraktivní nabídkou vozidel a služeb – pronájem obytných vozů.

Jistě vás také potěší,, že ke karavanům nabízíme řadu příslušenství bezplatně: 

  • plynový gril
  • kempingový nábytek
  • ložní prádlo, vč. ručníků
  • kávovar Nespresso
  • nosič pro 4 kola

Tím naše nabídka příslušenství nekončí. V případě zájmu vám za příplatek také můžeme zajistit následující vybavení, které umocní vaše zážitky na cestách:

  • horské kolo
  • paddleboard
  • skútr Vespa 50

Pronájem obytného vozu – cena

Přesvědčte se, že naše ceny za pronájem obytných vozů jsou velmi příznivé.

sezona A12.6. – 27.8. minimálně 7 dní4290 Kč / den
sezona B1.1 – 11.3. / 1.5. – 11.6. / 28.8. – 5.10.minimálně 3 dny3990 Kč / den
sezona Cvšechny ostatní termínyminimálně 3 dny2990 Kč / den
Při nájmu na méně než 7 dní se hradí servisní poplatek 1500 Kč
Domácí mazlíčci nejsou povoleni

Pronájem obytného vozu – destinace

Vaší jedinou starostí po zajištění obytného vozu přes naši společnost je, vyhlédnout si tu správnou destinaci vaší dovolené. Samotný pronájem obytného vozu není nijak složitý. Díky zajištěnému pohodlí na cestě nemusíte mít obavy ani z větších vzdáleností. Kempy pro karavany a obytné vozy jsou po Evropě rozšířenější, neboť tento způsob cestování si neustále získává čím dál více příznivců a nadšenců. Ze stejného důvodu již ani  parkování karavanu nebo obytného vozu již není žádným velkým problémem. Možností je celá řada. Tak neváhejte a vydejte se na cestu!