Pronájem karavanu – záruka spokojené dovolené

Pokud toužíte po pohodové dovolené a plánujete vyrazit na cestu, ale chcete mít k dispozici maximální komfort, určitě byste měli zvážit pronájem karavanů. Naše půjčovna karavanů vám v tomto směru poskytne cenné informace a doporučení. Obytné karavany vám umožní vydat se za poznáním blízkých a dalekých cílů, aniž byste museli slevit ze svých nároků na pohodlí. Jedná se o moderní, finančně dostupný a komfortní způsob cestování, který je pro cestovatele čím dál více oblíbeným. 

Tento způsob cestování získává na aktuálnosti i s ohledem na probíhající zdravotní rizika spojená s cestováním. Využijte naší nabídku pronájmu obytného vozu a zajistěte si bezpečnější a individuální způsob cestování. S rostoucím počtem karavanů a obytných vozů v provozu se také rozšiřuje síť a ideální podmínky pro tento druh cestování. Když se rozhodnete pro pronájem karavanu, není proto žádný problém vyhledat kempy pro karavany na atraktivních místech. V současné době je poměrně snadné nalézt vhodné místo pro parkování karavanu. Své cestování tak můžete plánovat téměř bez omezení jistě vás dovolená s karavanem nadchne.

Pronájem karavanu – špičkové služby

Naše společnost vám zajistí půjčení karavanu, který bude odpovídat požadavkům pro vaši cestu. Kromě rychlého vyřízení rezervací a objednávek je samozřejmostí, že našim klientům poskytujeme výhradně kvalitní nové karavany. Všechny naše nabízené karavany jsou plně havarijně pojištěny, díky čemuž si nemusíte během cesty dělat žádné starosti a svou dovolenou si pořádně užít. Rovněž poskytujeme nadstandardní a pravidelnou péči o klienty. 

Pronájem karavanů – bezpečnost

Protože bezpečí a spokojenosti našich klientů je pro nás prioritou, pečlivě dbáme na technický stav vozidla a vybavení interiéru. Samozřejmostí je i pravidelná dezinfekce interiéru. Pronájem karavanu nepředstavuje žádné riziko. Naše půjčovna také nabízí obytné vozy. Stránka půjčovna obytných vozů by vás mohla také zajímat.

Pronájem karavanu – vybavení

Ať se rozhodnete vyrazit na cestu v kteroukoliv roční dobu, pronájem karavanu od naší společnosti vám poskytne jistotu, že karavany budou uzpůsobeny jak pro léto, tak pro zimní cestování. Většinu příslušenství, které poskytujeme společně při pronajatým karavanem, je zdarma.

Pronájem karavanu – nabídka

Níže uvádíme podrobnou specifikaci naší nabídky pro pronájem obytných vozů – karavanů: 

Pronájem karavanu – příslušenství 

Níže uvádíme přehled příslušenství, které je poskytováno zdarma. Bezplatně vám zapůjčíme následující příslušenství:

  • plynový gril
  • kempingový nábytek
  • ložní prádlo, vč. ručníků
  • kávovar Nespresso
  • nosič pro 4 kola

V případě zájmu vám můžeme za příplatek nabídnout také  následující příslušenství, které ještě více zpříjemní vaši dovolenou:

  • horské kolo
  • paddleboard
  • skútr Vespa 50

Pronájem karavanů – cena

sezona A12.6. – 27.8. minimálně 7 dní4290 Kč / den
sezona B1.1 – 11.3. / 1.5. – 11.6. / 28.8. – 5.10.minimálně 3 dny3990 Kč / den
sezona Cvšechny ostatní termínyminimálně 3 dny2990 Kč / den
Při nájmu na méně než 7 dní se hradí servisní poplatek 1500 Kč
Domácí mazlíčci nejsou povoleni