Vydejte se na cestu s námi

Slyšeli jste již o moderním a oblíbeným způsobem cestování? Čím dál více cestovatelů a dobrodruhů vyráží na dovolenou s rodinou nebo přáteli s karavanem. Neváhejte a navštivte naši společnost. Naše půjčovna karavanů vám umožní splnit si sen. Nabízíme kvalitní a nové obytné karavanyobytné vozy. Vydat se na cestu s karavanem přináší řadu výhod, které jiný způsob cestování nenabízí. V dnešní době ani parkování karavanu není nic složitého. Parkování karavanu mimo kempy sice vyžaduje trochu plánování předem, ale dá se bez problémů zajistit. 

Parkování karavanů – naše nabídka vozů k pronájmu

Naše karavany jsou plně havarijně pojištěny. Můžete se proto zcela bez obav vydat na cestu, být v klidu a užívat si dovolené naplno. Při plánování vaší příští dovolené zvažte pronájem karavanu

Našim klientům a vozidlům je věnována nadstandardní a pravidelná péče. U vozidel důsledně kontrolujeme technický stav, protože bezpečnost a spokojenost klientů je u nás na prvním místě. Navíc vaše rezervace a objednávky vyřizujeme rychle. Půjčení karavanu je velmi snadné. Naše společnost nabízí svým klientům ke karavanům také řadu příslušenství. Připomínáme, že fungujeme také jako půjčovna obytných vozů. Informujte se u nás, pokud máte zájem o pronájem obytných vozu.

Nabízené příslušenství

Níže uvedené příslušenství nabízíme bezplatně: 

  • plynový gril
  • kempingový nábytek
  • ložní prádlo, vč. ručníků
  • kávovar Nespresso
  • nosič pro 4 kola

Tím naše nabídka příslušenství nekončí. V případě zájmu vám za příplatek také můžeme zajistit následující vybavení, které umocní vaše zážitky na cestách:

  • horské kolo
  • paddleboard
  • skútr Vespa 50

Pro ty klienty, kteří rádi jezdí v zimě na hory, připomínáme, že naše vozidla disponují zimní výbavou. Naše karavany jsou uzpůsobeny jak pro éto, tak i pro zimní dovolenou. Parkování pro karavany nepředstavuje tak žádný problém. A zimní parkování karavanu tak nepředstavuje žádnou komplikaci díky zimnímu vybavení a uzpůsobení.

Parkování obytných karavanů

Obliba cestovat s obytnými karavany neustále roste a tomuto trendu se k radosti všech jeho příznivcům přizpůsobují podmínky, vč. nabídky parkování pro karavany. Nejen v zahraničí, ale i u nás roste počet kempů, které jsou vybaveny svým specifickým zázemím pro cestovatele s karavany. Možnosti se v tomto směru rozšiřují i pro parkování karavanu mimo kempy. Dnes téměř v každé turisticky atraktivní lokalitě tyto možnosti existují. S trochou plánování cesty předem pak parkování s karavanem není žádná starost, nýbrž velká radost. 

Parkování karavanu Praha 

Pokud si nechcete nechat ujít atrakce měst a cestujete s karavanem, tak parkování karavanů např. v Praze není kvůli provozu a řadě dopravním omezením úplně jednoduché, ale řešení se pochopitelně dá najít. Více možností najdete na okraji Prahy, ale dají se najít parkovací možnosti i blízko centra, ovšem zaparkovat na kraji města může být pohodlnější, vyhnete se provozu a do centra se snadno dostanete městskou hromadnou dopravou. 

Parkování karavanu Brno

Přestože Brno je o něco menší než hlavní město, určitě nezaostává s nabídkou parkování pro karavany. Není problém najít kempy pro karavany na okraji města, ale i přímo možnost parkování karavanu. I zde se vyplatí doporučení se nevydávat s karavanem do centra města, ale využít městské hromadné dopravy, abyste se vyhnuli provozu a malému prostoru na manévrování.