Obytné vozy Praha 

Pokud si kladete otázku, jak moderním a komfortním způsobem cestovat během nadcházející dovolené, tak odpovědí pro vás může znít – obytná auta. Naše společnost dlouhodobě působí na trhu a nabízí prvotřídní služby. Zajímáte-li se o obytné vozy, obraťte se na nás. V případě zájmu o pronájem obytných vozů vám veškeré potřebné informace a nabídku šitou přímo vám na míru poskytne naše půjčovna obytných aut. Rychlé vyřízení rezervací a objednávek je u nás samozřejmostí. Po vyřízení nezbytných formalit bude váš obytný vůz připraven na cestu a vy se budete moct vydat na dobrodružnou cestu s rodinou nebo přáteli.

Obytné vozy – půjčovna karavanů

V případě, že obytné auta nejsou, to co hledáte na dovolenou, můžeme vám také nabídnout kvalitní a nové obytné karavany.  Naše půjčovna karavanů vám ochotně poskytne veškeré potřebné informace a bezkonkurenční cenovou nabídku. Zakládáme si na nadstandardní a pravidelné péči o naše klienty. V neposlední řadě nám jde o bezpečnost a spokojenost našich klientů. Věnujeme maximální úsilí pro zajištění perfektního technického stavu vozidel a vybavení interiéru. Nabízené obytné vozy jsou ve špičkovém stavu. Součástí nabízených služeb je i plné havarijní pojištění našich karavanů, díky čemuž můžete po celou dobu vaší cesty v tuzemsku nebo zahraničí můžete být v naprostém klidu a užívat si cestovatelské dobrodružství s rodinou nebo přáteli.

Obytné vozy a karavany – vybavení

Jistě oceníte při plánování vaší cesty, že se nemusíte omezovat jen na určitá roční období. Naše obytné vozy jsou uzpůsobeny jak pro léto, tak i pro zimní dovolenou. Poskytujeme samozřejmě i zimní výbavu. Můžete proto bez obav vyrazit třeba do hor si zalyžovat. Obytná auta vám poskytnout maximální komfort.  Rozhodnutí je jen na vás!

Obytné vozy – nabídka

Díky naší společnosti je půjčení karavanu naprosto jednoduchou záležitostí. Nabídka variant je poměrně široká a věříme, že si přijde na své i ten nejnáročnější klient.  

Zájemcům o pronájem karavanu prostřednictvím naší společnosti připomínáme, že ke karavanům nabízíme celou řadu příslušenství, většina je zapůjčovaná bezplatně:

  • plynový gril
  • kempingový nábytek
  • ložní prádlo, vč. ručníků
  • kávovar Nespresso
  • nosič pro 4 kola

Tím naše nabídka příslušenství nekončí. V případě zájmu vám můžeme za příplatek také poskytnout  následující příslušenství, které ještě více zpříjemní vaši dovolenou:

  • horské kolo
  • paddleboard
  • skútr Vespa 50

Obytné vozy – cena

Níže uvádíme naši atraktivní cenovou nabídku:

sezona A12.6. – 27.8. minimálně 7 dní4290 Kč / den
sezona B1.1 – 11.3. / 1.5. – 11.6. / 28.8. – 5.10.minimálně 3 dny3990 Kč / den
sezona Cvšechny ostatní termínyminimálně 3 dny2990 Kč / den
Při nájmu na méně než 7 dní se hradí servisní poplatek 1500 Kč
Domácí mazlíčci nejsou povoleni

V případě dotazů jsme vám k dispozici a rádi vám poradíme. 

Obytné vozy – cestování

Vydat se na cestu po světě s obytnými vozy nebo karavany v dnešní době není nic složitého. Je to ideální příležitost, jak individuálně poznávat nová místa ve společnosti přátel nebo rodiny, aniž byste museli slevovat z vašich nároků na pohodlí. Obytné vozy vám umožní si na cestu vzít sebou vše potřebné. Je jenom na vás, kdy a kde se rozhodnete zastavit, přenocovat.

Tento moderní způsob cestování je naplněním touhy po svobodě každého cestovatele. Obytná auta se tak stávají stále oblíbenějším cestovním prostředkem. Potěšitelné je i to, že kempy pro karavany již dávno nejsou ojedinělým úkazem, nýbrž jejich nabídka se každým rokem rozšiřuje. Ani parkování karavanu již dávno není problematické. Stále častěji se zřizují nová parkoviště, včetně potřebného zázemí. Cestovat tímto způsobem je díky tomuto vývoji a široké nabídce možností velká radost.