Čím dál oblíbenějším způsobem cestování a trávení dovolené je spojeno s karavany. Kempy pro karavany již dávno nejsou vzácností. Jejich počet roste nejen v tuzemsku, ale i v zahraničí. Je potěšující, že karavan kempy v ČR jsou čím dál rozšířenější. Tento způsob cestování totiž poskytuje velkou míru svobody a komfortu. Rostoucí poptávce po karavanech vychází vstříc naše půjčovna karavanů a půjčovna obytných aut.

Nabízíme zásadně kvalitní a nové karavany, které jsou plně havarijně pojištěny. To dodá na klidu na cestách každému našemu klientovi. Navíc věnujeme nadstandardní a pravidelnou péči nejen našim klientům, ale i samotným vozidlům z naší nabídky. Provádíme pravidelnou dezinfekci interiéru.  Půjčení karavanu přes naší společnost, která garantuje rychlé vyřízení rezervací a objednávek, není nic složitého a po vyřízení formalit stačí vybrat kempy pro karavany ve zvolené destinaci a vyrazit na zaslouženou dovolenou! Fungujeme také jaké jako půjčovna obytných aut, proto záleží jen vás, s jakým vozidlem vyrazíte na cestu, zda zvolíte pronájem obytných vozů nebo pronájem karavanu.

Karavan kempy – s čím vyrazit na cestu?

Naše společnost vám dokáže nabídnout širokou škálu karavanů, ale v nabídce nechybí ani obytné vozy.  Nemusíte se omezovat ani v případě výběru ročního období vaší cesty. Naše vozy jsou uzpůsobeny jak pro cesty v létě, tak i v zimě. Poskytujeme našim klientům zimní výbavu. Velkou výhodou je i to, že některé kempy pro karavany fungují celoročně

Karavan kempy – s příslušenstvím je to vždy lepší

Připomínáme zájemcům, že ke karavanům nabízíme většinu příslušenství bezplatně: 

  • plynový gril
  • kempingový nábytek
  • ložní prádlo, vč. ručníků
  • kávovar Nespresso
  • nosič pro 4 kola

Tím naše nabídka příslušenství nekončí. V případě zájmu vám za příplatek také můžeme zajistit následující vybavení, které umocní vaše zážitky na cestách:

  • horské kolo
  • paddleboard
  • skútr Vespa 50

Karavan kempy – kolik stojí půjčení karavanu?

sezona A12.6. – 27.8. minimálně 7 dní4290 Kč / den
sezona B1.1 – 11.3. / 1.5. – 11.6. / 28.8. – 5.10.minimálně 3 dny3990 Kč / den
sezona Cvšechny ostatní termínyminimálně 3 dny2990 Kč / den
Při nájmu na méně než 7 dní se hradí servisní poplatek 1500 Kč
Domácí mazlíčci nejsou povoleni

Nejlepší kempy pro karavany

Karavan nebo obytný vůz již máte zajištěný. Jistě se ptáte, kde se nachází nejlepší kempy pro karavany. S rostoucí oblibou tohoto komfortního cestování se neustále rozšiřuje síť těchto zařízení. Najít proto kemp pro karavany není dnes nic složitého.  Ať se vydáte do hor nebo naopak k moři, ve všech atraktivních destinací naleznete zázemí, díky kterému prožijete dovolenou svých snů s veškerým komfortem. Kemp karavan nebudete muset hledat jako jehlu v kupce sena, nabídka je v dnešní době hodně široká a jistě si dokážete vybrat takový, který pro vás bude tím nejlepším.

Karavan kemp

Nemusíte se ani vydávat daleko do světa. Kvalitní kempy pro karavany v ČR jsou rovněž k dispozici na řadě atraktivních míst. Vybrat si dokáže i ten nejnáročnější cestovatel. Možnost cestovat celoročně díky výbavě, kterou naše společnost poskytuje, kempy pro karavan v ČR se stávají čím dál více žádanější. Možná vás napadá, jak probíhá parkování karavanu mimo kempy. Při troše snahy s plánováním cesty ani toto nebude představovat žádnou překážku. Možností existuje celá řada. Když přijde na kempy pro karavany, tak je nabídka v dnešní době velmi pestrá. Tento rozvíjející způsob cestování má výhodu v tom, že neustále přibývá více a více možností, kde karavan bezpečně zaparkovat.