Nároky klientů na cestování a trávení dovolené neustále rostou. Zároveň specifická opatření posledních dvou let v souvislosti s pandemií přiměla cestovatele ke zvážení jiných způsobů cestování v tuzemsku, ale i zahraničí. Odpovědí na to, jak se vyhnout cestování přecpanými autobusy, vlaky nebo letadly, jsou obytné karavany

V dnešní uspěchané době si každý z nás potřebuje jednou za čas odpočinout. Když taková chvíle nastane, většina z nás touží po komfortu a bezpečí při cestování za poznáním nových míst. Karavan nám takový komfort umožňuje. Díky neustále se rozšiřující síti a zázemí pro tento druh cestování s karavany není žádný problém vyhledat kempy pro karavany na atraktivních místech. Dnes už není problémem ani parkování karavanu na řadě míst, proto se nemusíte nijak omezovat.

Obytné karavany – pohodlí na cestách

Maximální pohodlí na vašich dobrodružných cestách vám poskytnout obytné karavany. Proto neváhejte a seznamte se s nabídkou, jakou poskytuje naše půjčovna karavanůpůjčovna obytných vozů. Díky našim dlouhodobým zkušenostem na trhu dokážeme vyhovět požadavkům i těch nejnáročnějších klientů, kteří chtějí využít tento moderní způsob a při svých cestách využívají obytné karavany. Možná vás překvapí, že pronájem karavanu je jednoduché a finančně dostupné. Vaše rezervace a objednávky na karavany vyřídíme rychle

Naše karavany – kvalita

Naše společnost si zakládá na prvotřídním servisu poskytovaný zákazníkům, co mají zájem využít na svých cestách obytný karavan, proto v nabídce máme kvalitní nové obytné karavany. Samotné půjčení karavanu je velmi jednoduchý proces. Naše karavany jsou plně havarijně pojištěny, a tak můžete cestovat v klidu, bez starostí. Poskytujeme nejen našim klientům nadstandardní a pravidelnou péči, ale velkou pozornost věnujeme i technickému stavu vozidel a vybavení interiéru. Všechny vozy prochází pravidelnou dezinfekcí interiéru. Určitě vás naše karavany nadchnou!

Obytné karavany – nabídka

V nabídce naší společnosti naleznete širokou nabídku zaměřenou na obytné vozy. Neváhejte proto a seznamte se s naší nabídkou a naplánujte si dovolenou snů ať s našimi karavany nebo obytnými vozy. Naše služby vám jsou plně k dispozici, ať se jedná o pronájem karavanů nebo  pronájem obytných vozů:

Obytný karavan – příslušenství

Ať cestujete v létě nebo zimě, naše karavany jsou vybaveny pro všechna roční období. Navíc většina příslušenství je poskytována zdarma. Bezplatně vám zapůjčíme následující příslušenství:

  • plynový gril
  • kempingový nábytek
  • ložní prádlo, vč. ručníků
  • kávovar Nespresso
  • nosič pro 4 kola

 Za příplatek vám můžeme nabídnout následující příslušenství, které ještě více zpříjemní vaši dovolenou:

  • horské kolo
  • paddleboard
  • skútr Vespa 50

Obytné karavany – ceník

sezona A12.6. – 27.8. minimálně 7 dní4290 Kč / den
sezona B1.1 – 11.3. / 1.5. – 11.6. / 28.8. – 5.10.minimálně 3 dny3990 Kč / den
sezona Cvšechny ostatní termínyminimálně 3 dny2990 Kč / den
Při nájmu na méně než 7 dní se hradí servisní poplatek 1500 Kč
Domácí mazlíčci nejsou povoleni